Sign In
I.F.A Logo
ליגת החלומות פורטל השופטים  | 
פורטל הקבוצות | לוח תוצאות | 
פורטל ההתאחדות החדש  |  צור קשר  |  English  |  חיפוש: חיפוש
Skip Navigation Links
דף הבית
ההתאחדות
נבחרות
מועדונים
ליגות
גביע המדינה
גביע הטוטו
ארכיון
טפסים
שאלות ותשובות
מכירת כרטיסים
תוצאות הגרלת גביע המדינה במחלקות הנוער
19/01/2017 18:20 
הגרלת גביע המדינה למחלקות הילדים והנוער, היום במשרדי ההתאחדות לכדורגל

תוצאות הגרלת גביע המדינה במחלקות הנוער

טרום א':
1. גדנ"ע תל אביב רמי - הפועל מועדון ספורט חבל מודיעין
2. הפועל כפר סבא הדס - מכבי תל אביב צפון
3. הפועל מעגן מיכאל / הפועל חדרה שלום שוורץ – הפועל קרית שמונה
4. מכבי הרצליה – הפועל ראשון לציון אברמלה
5. בית"ר טוברוק שחר – עירוני נשר
6. מועדון ספורט באר שבע "צו פיוס" – מועדון כדורגל נוה יוסף
7. מכבי נתניה – מכבי הרצליה 2
8. מ.ס.ע. אשדוד – בית"ר ירושלים 1 / עירוני מודיעין 2 "צו פיוס"
9. הפועל פרדסייה ב' – הפועל רמת גן
10. מכבי צור שלום – הפועל הרצליה
11. מועדון ספורט כדורגל נשר – עירוני מודיעין
12. מכבי פתח תקוה – מכבי רחובות "צו פיוס"
13. אגודת ספורט רמת אליהו מרקו – הפועל יוקנעם / מכבי חיפה ישעיהו
14. הפועל הוד השרון – הפועל תל אביב עופרי
15. הפועל תל אביב צפון – מכבי תל אביב ב'
16. הפועל פתח תקוה אור כרמי – מכבי חיפה גולדשנפלד


ילדים ג':
1. מועדון ספורט קדימה צורן - מכבי נתניה יעקב בקשי
2. בני סכנין 1 – הפועל קרית אונו
3. מ.ס כפר כמא- הפועל כפר סבא שמעון
4. מכבי רחובות- הפועל קרית שמונה
5. גדנע תל אביב – מ.ס אשדוד
6. מכבי תל אביב עוז- מכבי עמק חפר
7. ביתר ירושלים – הפועל רעננה
8. הפועל תל אביב צפון- הפועל רמות מנשה מגידו
9. הפועל אשקלון-הפועל תל אביב אריה
10. הפועל ראשון לציון- המנצחת בין מכבי נתניה יוסף/ הפועל ג'לג'וליה
11. הפועל חולון צפרירים- מועדון כדורגל נוה יוסף
12. הפועל הוד השרון- מועדון ספורט חיפה רובי שפירא
13. הפועל חיפה- מועדון ספורט נשר
14. הפועל באר שבע- מכבי באר שבע
15. הפועל ניר רמת השרון נגד מועדון ספורט קרית ים
16. המנצחת בין מכבי עירוני קרית אתא/מכבי חיפה עודד- מכבי תל אביב לייבו
ילדים ב':
1. בית"ר טוברוק- הפועל מטה אשר
2. הפועל חיפה- בית"ר ירושלים
3. מכבי תל אביב ב- נגד מכבי חיפה גולדשנפלד
4. הפועל קרית שמונה- הפועל באר שבע לבן
5. הפועל מעגן מיכאל- הפועל תל אביב מיכאל
6. מכבי חיפה אפרים- הפועל הוד השרון
7. הפועל באר שבע "צו פיוס" – מועדון ספורט קדימה צורן
8. הפועל ניר שמת השרון – מועדון כדורגל נוה יוסף
9. מכבי פתח תקוה – מכבי נתניה 1
10. הפועל אשקלון - הפועל רעננה
11. ביתר רמת גן – עירוני מודיעין
12. הפועל עפולה – מועדון ספורט כדורגל נשר
13. הפועל ראשון לציון – הפועל רמת גן
14. סקציה נס ציונה – מועדון ספורט צעירי טייבה
15. מכבי הרצליה – מכבי תל אביב
16. בני סכנין – הפועל פרדסייה
ילדים א':
1. מועדון כדורגל עירוני אור יהודה – עירוני נשר
2. מכבי עמק חפר –מועדון ספורט באר שבע
3. הפועל רמת גן – הפועל פתח תקוה לבנדה
4. מכבי פתח תקוה – ביתר ירושלים 1
5. עירוני קרית גת – הפועל כפר סבא
6. מכבי הרצליה – הפועל באר שבע
7. המנצחת בין מכבי עמק חפר/ הפועל חדרה – סקציה נס ציונה
8. מכבי תל אביב שלמה – מכבי אחי נצרת
9. בני יהודה – הפועל מטה אשר
10. הפועל חיפה שרון – מכבי חיפה מיכאל
11. מועדון כדורגל מעיליא/הפועל קרית שמונה – מועדון ספורט עירוני אשדוד אבירם
12. מועדון ספורט חיפה רובי שפירא – הפועל דיר חנא
13. הפועל חולון צפרירים – הפועל תל אביב צפון
14. מכבי חיפה גולדשנפלד – מכבי נתניה
15. הפועל עפולה – מכבי צור שלום
16. הפועל תל אביב יצחק – מכבי תל אביב
נערים ג':
1. מכבי פתח תקוה יהודה פרטוש- מכבי שוהם
2. הפועל ראשון לציון מערב – מכבי נתניה שי
3. הפועל ניר רמת השרון – הפועל תל אביב רמי
4. בני סכנין – מכבי חיפה מקס
5. הפועל קרית שמונה – מכבי אחי נצרת
6. בני יהודה תל אביב גרונדמן –הפועל עכו
7. מכבי תל אביב אילן- מכבי הרצליה הדר
8. הפועל ראשון לציון – מכבי ברקאי
נערים ב':
1. מכבי קביליו יפו – בני סכנין
2. הפועל הוד השרון – מועדון ספורט חיפה רובי שפירא
3. מועדון ספורט כדורגל נשר- הפועל ירושלים נתנאל
4. המנצחת בין ביתר ירושלים שמואל/עירוני מודיעין – בני יהודה
5. מכבי אחי נצרת – הפועל פתח תקוה עמנואל אופיר
6. מועדון ספורט עירוני אשדוד מוריס – הפועל באר שבע
7. מועדון ספורט באר שבע- מכבי באר שבע
8. הפועל ניר רמת השרון – הפועל ראשון לציון יורם
9. הפועל רעננה- מכבי חיפה גולדשנפלד
10. שמשון תל אביב- בית"ר טוברוק
11. מכבי תל אביב אלי פוקס – בית"ר תל אביב רמלה
12. הפועל קטמון ירושלים – הפועל עליה כפר סבא
13. הפועל חיפה שלום – סקציה נס ציונה
14. הפועל עכו – הפועל תל אביב ישין
15. הפועל קרית שמונה –מכבי פתח תקוה
16. מכבי חיפה יהויכים – מכבי עמק חפר
נערים א':
1. גדנע תל אביב יעקב- מועדון ספורט כדורגל נשר
2. מועדון ספורט כפר קאסם – בית"ר ירושלים אורן
3. מכבי תל אביב עודד – הפועל תל אביב צחי בן פורת
4. מכבי פתח תקוה כלפו- המנצחת בין הפועל פתח תקוה ד"ר בכר/ מועדון ספורט עירוני אשדוד ז'ילבר
5. הפועל חיפה בן ציון – מכבי נתניה יהונתן אורן
6. הפועל ירושלים תובל – הפועל ראשון לציון
7. מכבי חיפה יואל –בני יהודה תל אביב
נוער:
1. איחוד בני בקה – מכבי פתח תקוה עסיס דוד
2. הפועל רעננה –הפועל חיפה רובי
3. מועדון ספורט עירוני אשדוד – הפועל עכו
4. הפועל עפולה – הפועל פתח תקוה נחום סטלמך
5. מכבי תל אביב שחר – מכבי הרצליה
6. בני סכנין – בית"ר ירושלים אורן
7. הפועל נחף –הפועל ניר רמת השרון
8. מכבי באר שבע- מכבי עירוני בת ים
9. הפועל תל אביב ניסנוב– בית"ר טוברוק
10. הפועל קרית שמונה – הפועל ראשון לציון יהודה
11. מכבי חיפה שמואל – הפועל אשקלון
12. הפועל באר שבע השלושה – מכבי שעריים "צו פיוס"
13. הפועל נצרת עילית- עוצמה מועדון כדורגל חולון
14. מכבי נתניה שלומי –מכבי אחי נצרת
15. מועדון ספורט כדורגל נשר- הפועל עירוני בני אעבלין
16. הפועל כפר סבא ישראל – בני יוהדה תל אביב

כתבות נוספות
מועדי משחקי חצי גמר וגמר גביע המדינה למחלקות נוער
החלה רכישת כרטיסים לקהל הרחב לחצי גמר גביע המדינה
תוצאות הגרלת גביע המדינה במחלקות הנוער
שותפים:
 
אלטשולר שחם
 
 
 
ההתאחדות לכדורגל בישראל ע"ר 580001717 - אצטדיון רמת גן. ת.ד. 3591, רמת גן 52134. טל': 03-617-1500, פקס: 03-570-2044.
 
תנאי שימוש | מדיניות אבטחה | זכויות יוצרים |
Set as home page logo הפוך לדף הבית
|
RSS חדשות RSS
כל הזכויות שמורות להתאחדות הכדורגל בישראל
 
המידע באתר מוצג עפ"י הזנת נתונים ודוחות שיפוט במערכות המחשוב בהתאחדות. מעת לעת, ייתכנו עיכובים או תקלות בהצגת טבלאות ונתונים.
אתר טלדור Developed by | Designed by Stratigo סטרטיגו חפשו אותנו: App Store twitter facebook Instegram youtube +Google