Sign In
I.F.A Logo
ליגת החלומות פורטל השופטים  |   פורטל ההתאחדות החדש   |  צור קשר  |  English  |  חיפוש: חיפוש
Skip Navigation Links
דף הבית
ההתאחדות
נבחרות
מועדונים
ליגות
גביע המדינה
גביע הטוטו
ארכיון
טפסים
שאלות ותשובות
מכירת כרטיסים
מסיבת עיתונאים לקראת גמר הגביע
24/05/2017 15:00 
הקפטנים והמאמנים במסיבת העיתונאים בתא הכבוד באצטדיון ר"ג. צילום: אביב מייסטר

וידיגל: "מבינים את החשיבות של לסיים את העונה הזאת עם תואר". אדרי: "מכבי פייבוריטית וקבוצה יותר טובה, אבל זה לא דבר בלתי אפשרי"

היום (רביעי) התקיימה מסיבת העיתונאים לקראת גמר גביע המדינה (חמישי, 20:45, טדי) בין מכבי ת"א לבני יהודה ת"א. הנוכחים במסיבת העיתונאים היו הקפטנים של הקבוצות: שרן ייני ממכבי ת"א ואיציק עזוז
מבני יהודה ת"א. בנוסף נכחו גם המאמנים: ליטו וידיגל, מאמן מכבי ת"א וכפיר אדרי, מאמן ומנכ"ל בני יהודה ת"א.

המדריך לאוהד לקראת משחק הגמר (חניות/רכבות/קופות ועוד) - בכתבה הבאה: דרכי הגעה וחניות לאוהדים -  http://football.org.il/Archive/Articles/Pages/article_cup1_16may.aspx

ליטו וידיגל אמר: “להגיע לגמר הייתה אחת המטרות שלנו העונה, עכשיו כשאנחנו בגמר אנחנו מבינים את החשיבות של לסיים את העונה הזאת עם תואר. אנחנו מרוכזים ומכוונים לניצחון ולזכייה בגביע. אני רק מתחיל את העבודה שלי כאן, אני יודע מה הציפיות ולא פוחד מזה. קודם אנחנו צריכים להתרכז בגמר הזה ורק אחרי זה נוכל להתרכז בעונה הבאה. לכולם במועדון ברורה החשיבות של המשחק הזה. כולם צריכים להיות מחויבים ב-100 אחוז. האחוזים לזכייה הם 50-50, אני חושב שאם האוהדים שלנו יבואו ויתמכו בנו אולי האחוזים יהיו יותר לטובתנו”.

שרן ייני הוסיף: “לא משנה אם נזכה או לא, עדיין אנחנו מתכננים שדרוג לקבוצה, ככה או ככה הדברים יקרו. אם נזכה זו תהיה עונה טובה, לא הכי טובה אבל עדיין, עונה לא רעה עם תואר והגעה לשלב הבתים של הליגה האירופית. בני יהודה קבוצה טובה עם התקפה מאוד מסוכנת ומהירה ולאורך השנים היו להם עליות וירידות. אנחנו מאוד רוצים להביא את הגביע ולא חושבים על מה יהיה אם לא נזכה בתואר הזה, אלא על איך כן נזכה בגביע”.

כפיר אדרי התייחס להכנות למשחק: “אני לא רציתי לאמן, אבל זו סיטואציה שהמועדון נקלע אליה ואני ויעקב אסייג נתבקשנו על ידי המועדון לקחת את המושכות ונענינו לקריאה. אני לא אמשיך עם זה בעונה הבאה, אבל קודם כל אנחנו צריכים להתרכז במשחק החשוב הזה. נכון שמכבי פייבוריטית וקבוצה יותר טובה, אבל זה לא דבר בלתי אפשרי, נגיע למשחק ונעשה את המקסימום שלנו. אין חשש שהחגיגות על ההעפלה לגמר יפגעו בהכנות שלנו לגמר הזה. מי שלא נמצא בשכונה לא יכול להבין את האווירה הזאת, אנחנו לא מגיעים כל שנה למעמד הזה וזה יום חג בשבילנו. נעשה את המיטב, למשחקים כאלה אין חוקים. כל מי שנמצא במועדון רוצה להחזיר את התואר הזה אחרי 36 שנים”.

הקפטן איציק עזוז התייחס לתחושות לקראת המשחק: “זה מעמד מאוד מרגש, אנחנו לא באים לשמש תפאורה לאף אחד, ביום נתון הכל יכול לקרות. אנחנו רחוקים 90 דקות מהגביע, עברה על כולנו עונה לא פשוטה  וזה יכול להפוך את העונה הזאת למתוקה”.

כתבות נוספות
הפועל ב"ש זכתה באלוף האלופים
בכר: "רוצים לזכות בתואר". אבוקסיס: "נהנה מב"ש"
החלה מכירת הכרטיסים ל'אלוף האלופים'
שותפים:
 
אלטשולר שחם
 
 
 
ההתאחדות לכדורגל בישראל ע"ר 580001717 - אצטדיון רמת גן. ת.ד. 3591, רמת גן 52134. טל': 03-617-1500, פקס: 03-570-2044.
 
תנאי שימוש | מדיניות אבטחה | זכויות יוצרים |
Set as home page logo הפוך לדף הבית
|
RSS חדשות RSS
כל הזכויות שמורות להתאחדות הכדורגל בישראל
 
המידע באתר מוצג עפ"י הזנת נתונים ודוחות שיפוט במערכות המחשוב בהתאחדות. מעת לעת, ייתכנו עיכובים או תקלות בהצגת טבלאות ונתונים.
אתר טלדור Developed by | Designed by Stratigo סטרטיגו חפשו אותנו: App Store twitter facebook Instegram youtube +Google