Sign In
I.F.A Logo
ליגת החלומות פורטל השופטים  | 
פורטל הקבוצות | לוח תוצאות | 
פורטל ההתאחדות החדש  |  צור קשר  |  English  |  חיפוש: חיפוש
Skip Navigation Links
דף הבית
ההתאחדות
נבחרות
מועדונים
ליגות
גביע המדינה
גביע הטוטו
ארכיון
טפסים
שאלות ותשובות
מכירת כרטיסים
תוצאות הגרלות גביע המדינה למחלקות הנוער
23/02/2017 17:00 
הגרלת הגביע היום, בבית הנבחרות

הגרלות שלב שמינית/רבע גמר הגביע מטרום א'- ועד נערים א', כמו גם רבע הגמר לנערות - בכתבה הבאה

היום (חמישי) התקיימו הגרלות גביע המדינה למחלקות הנוער. להלן התוצאות המלאות:

טרום א' שמינית הגמר - המשחקים יתקיימו ב-11.3

מכבי פ"ת - עירוני מודיעין
מכבי חיפה ישעיהו - בית"ר טוברוק
הפועל ת"א - מ.ס. עירוני אשדוד
הפועל ראשל"צ אברמלה - הפועל חדרה
כבי נתניה - הפועל ר"ג
הפועל ת"א - גדנע ת"א/רמלה
מכבי צור שלום - מכבי ת"א ב'
מ.ס. ב"ש צן פיוס - מכבי ת"א

ילדים ג' - שלב שמינית הגמר - המשחקים יתקיימו ב-11.3

מכבי חיפה עודד - מכבי ת"א עוז
הפועל ת"א צפון - הפועל ניר רמה"ש
מכבי רחובות צו פיוס - הפועל הוד השרון 1
מ.כ. נווה יוסף - מכבי נתניה יוסף
הפועל רעננה - מ.ס. קדימה צורן
הפועל ת"א אריה - בני סכנין
מכבי פ"ת - הפועל כפ"ס שמעון
מ.ס. עירוני אשדוד סולומון - מ.ס. כדורגל נשר

ילדים ב' - שלב שמינית הגמר - המשחקים יתקיימו ב-11.3

מכבי ת"א ב' - מכבי חיפה אפרים
מכבי פ"ת מנשה - הפועל אשקלון
מ.ס. צעירי טייבה 1 - מ.כ. נווה יוסף
הפועל ב"ש - מ.ס. כדורגל נשר
בני סכנין - הפועל ת"א מיכאל
בית"ר טוברוק - הפועל ראשל"צ
הפועל חיפה - עירוני מודיעין
הפועל ב"ש צו פיוס - מכבי ת"א

ילדים א' - שלב שמינית הגמר - המשחקים יתקיימו ב-11.3

מ.ס. עירוני אשדוד אבירם - מכבי חיפה מיכאל
הפועל ת"א צפון - מכבי עמק חפר אברהם
הפועל כפ"ס שלמה - מכבי פ"ת חיים הנדלר
מ.ס. חיפה רובי שפירא - עירוני נשר
מכבי חיפה גולדשמיט - בני יהודה ת"א
מכבי עמק חפר - מכבי ת"א שלמה
הפועל ב"ש - מכבי צור שלום
מכבי ת"א - הפועל ר"ג

נערים ג' - שלב רבע הגמר - המשחקים יתקיימו 11.3

מכבי חיפה מקס - בני יהודה ת"א גרונדמן
מכבי פ"ת - מכבי נתניה שי
מכבי ברקאי - הפועל ת"א רמי
מכבי הרצליה - מכבי אחי נצרת

נערים ב' - שלב שמינית הגמר - המשחקים יתקיימו ב-11.3

מכבי עמק חפר - בית"ר טוברוק
הפועל ראשון לציון יורם - מכבי ת"א אלי פוקס
בני סכנין - מכבי פ"ת משה דיין
הפועל הוד השרון - הפועל עליה כפ"ס
מ.ס. עירוני אשדוד מוריס - מכבי אחי נצרת
הפועל ת"א ישין - מ.ס. ב"ש צו פיוס
הפועל חיפה שלום - בני יהודה ת"א
מ.ס. כדורגל נשר - הפועל רעננה

נערים א' - שלב רבע הגמר - המשחקים יתקיימו ב-11.3

הפועל ירושלים תובל - בני סכנין/הפועל כפ"ס
מכבי ת"א עודד - מכבי נתניה יהונתן
מכבי פ"ת - מ.ס. כדורגל נשר
מכבי חיפה - בית"ר ירושלים אורן

נערות - שלב רבע הגמר - המשחקים יתקיימו ב-8.3

אס"א ת"א - הפועל רעננה
הפועל קטמון ירושלים - איחוד בנות מג'דל כרום
צעירות טורעאן - בנות סכנין
מ.ס. קרית גת - הפועל עירוני פ"ת

כתבות נוספות
מועדי משחקי חצי גמר וגמר גביע המדינה למחלקות נוער
החלה רכישת כרטיסים לקהל הרחב לחצי גמר גביע המדינה
תוצאות הגרלת גביע המדינה במחלקות הנוער
שותפים:
 
אלטשולר שחם
 
 
 
ההתאחדות לכדורגל בישראל ע"ר 580001717 - אצטדיון רמת גן. ת.ד. 3591, רמת גן 52134. טל': 03-617-1500, פקס: 03-570-2044.
 
תנאי שימוש | מדיניות אבטחה | זכויות יוצרים |
Set as home page logo הפוך לדף הבית
|
RSS חדשות RSS
כל הזכויות שמורות להתאחדות הכדורגל בישראל
 
המידע באתר מוצג עפ"י הזנת נתונים ודוחות שיפוט במערכות המחשוב בהתאחדות. מעת לעת, ייתכנו עיכובים או תקלות בהצגת טבלאות ונתונים.
אתר טלדור Developed by | Designed by Stratigo סטרטיגו חפשו אותנו: App Store twitter facebook Instegram youtube +Google