Sign In
I.F.A Logo
ליגת החלומות פורטל השופטים  |   פורטל ההתאחדות החדש   |  צור קשר  |  English  |  חיפוש: חיפוש
Skip Navigation Links
דף הבית
ההתאחדות
נבחרות
מועדונים
ליגות
גביע המדינה
גביע הטוטו
ארכיון
טפסים
שאלות ותשובות
מכירת כרטיסים
"אסור לנו להתייחס למצב בטבלה של הפועל חיפה"
17/12/2014 10:00 
הפועל חיפה מניפה את גביע הטוטו האחרון (צילום: עודד קרני)

ברק בדש ומכבי ת"א ייפגשו הערב את הפועל חיפה בחצי גמר גביע הטוטו באצטדיון המושבה. קובי דג'אני: "אנו נגיע למשחק עם מחויבות לנצח"

אשר גולדברג

הערב (רביעי) יתקיים משחק במסגרת חצי גמר גביע הטוטו בין מכבי ת"א להפועל חיפה באצטדיון "המושבה" בפתח תקווה (21:00). שתי הקבוצות נוטלות פסק זמן ממשחקי ליגת העל, מכבי תל-אביב מציבה בצד את המאבק של על תואר אליפות שלישי ברציפות והפועל חיפה זונחת כרגע את שאיפתה להתקדם מהמקום האחרון לכיוון מרכז הטבלה. שתי הקבוצות מרוכזות עכשיו במשחק העומד לפניהן.

ברק בדש חלוץ מכבי תל אביב, כיצד אתה מסכם את משחקי קבוצתך במפעל גביע הטוטו עד לשלב חצי הגמר?
"מכבי תל אביב שיחקה מצוין בשלבים הראשונים של גביע הטוטו וכבשה שערים רבים במשחקיה. זה מוכיח את יחסו הרציני של המועדון למפעל גביע הטוטו".

כיצד אתה רואה את יחסי הכוחות בשלב חצי הגמר?
 "הפועל חיפה היא קבוצה טובה שכרגע נמצאת בתחתית הטבלה ומצויה בתקופה פחות טובה שלה בליגה. במשחק אל לנו להתייחס למצב שלה בטבלה. מדובר במחזיקת גביע הטוטו שהגביע הנוכחי חשוב לה מאוד. מכבי תל-אביב תגיע למשחק במלוא הרצינות כפי שהיא מגיעה לכול משחק".

מה חשיבותו של גביע הטוטו עבור קבוצתך ועבור האוהדים?
"במועדון מכבי תל-אביב מתייחסים לכל משחק בשיא הרצינות והחשיבות. כך אנו מתייחסים גם למשחק חצי הגמר הזה. זהו התואר הראשון המחולק העונה ועל כן מדובר בגביע שנחרת בתודעה. ישנו כמובן הפרס הכספי וגביע החשוב לארון הגביעים של המועדון"

השתתפת כבר בחצי גמר גביע הטוטו – תאר את הרגשתך?
"אני מכיר מצוין את מפעל גביע הטוטו וחוויתי את  ההשתתפות בשלב חצי הגמר. שיחקתי פעמיים במעמד המכובד הזה עם הפועל קריית שמונה. ההתרגשות גדולה למרות שאין זה כמו חצי גמר גביע המדינה או זכייה בתואר אליפות. לגביע הטוטו חשיבות רבה  והמעמד של חצי הגמר מעניק תחושת סיפוק לצד סימן דרך הנרשם ברזומה של הקריירה שלך".

ברק בדש. צילום: אתר רשמי מועדון מכבי ת"א

קשר הפועל חיפה קובי דג'אני, כיצד אתה מסכם את משחקי קבוצתך במפעל גביע הטוטו עד חצי הגמר?
"אישית הגעתי להפועל חיפה כשהיא הייתה לאחר משחקי שלב הבתים. עקבתי אחרי משחקי הקבוצה והעלייה לשלב חצי הגמר הייתה עלייה של קבוצה טובה הנמצאת בתהליך של גיבוש מקצועי מוצלח אשר נעצר במשחקי ליגת העל האחרונים".

כיצד אתה רואה את יחסי הכוחות ביום רביעי?
 "אין ספק שמכבי תל אביב היא הפייבוריטית לניצחון. מדובר בקבוצה איכותית עם סגל שחקנים אדיר הנמצאת בכושר ויש להם את ערן זהבי. הראש של הפועל חיפה נמצא במאבקי התחתית בליגת העל, מה שמחייב אותנו לעשות הפרדה בין הדברים בשלושת הימים שלאחר ההפסד שלנו בדרבי למכבי חיפה. אנו נגיע למשחק עם מחויבות לנצח. נעשה הכול שכך אכן יקרה על כר הדשא".

מה חשיבותו של גביע הטוטו  עבור קבוצתך ועבור האוהדים?
"הפועל חיפה היא מחזיקת גביע הטוטו האחרון מלפני שנתיים. זהו תואר המחייב את המועדון. המשחק ביום רביעי הוא זה שיכול לתת לנו את הדחיפה לחזור ולהיות קבוצה חזקה בליגה דרך ניצחון על מכבי תל אביב. מלבד הכסף שגביע הטוטו מבטיח, חשוב לתת לאוהדים שלנו אמונה כי אנו יוצאים לדרך חדשה וזה המשחק שיעשה זאת".

השתתפת כבר בגמר גביע הטוטו – תאר את הרגשתך?
"השתתפתי לפני מספר שנים במעמד גמר גביע הטוטו כששיחקתי בהרכב מ.ס.אשדוד שהתמודדה עם מכבי תל אביב על הגביע. זה נחמד ומהנה להיות שותף במעמד התואר השלישי בחשיבותו. אני סוחב איתי עד היום את אכזבת ההפסד  ומאמין שנגיע מוכנים וחדורי שאפתנות לנצח את המשחק המאתגר הזה".

כתבות נוספות
הפועל ב"ש זכתה בגביע הטוטו
שיבוץ משחקי גביע הטוטו בליגת העל
מכבי פ"ת זכתה בגביע הטוטו
לכתבה זאת התפרסמו 1 תגובות
 
 
1.
 
תותח ללא רתע
 
אלמוגי
 
,
 
17/12/2014
שותפים:
 
אלטשולר שחם
 
 
 
ההתאחדות לכדורגל בישראל ע"ר 580001717 - אצטדיון רמת גן. ת.ד. 3591, רמת גן 52134. טל': 03-617-1500, פקס: 03-570-2044.
 
תנאי שימוש | מדיניות אבטחה | זכויות יוצרים |
Set as home page logo הפוך לדף הבית
|
RSS חדשות RSS
כל הזכויות שמורות להתאחדות הכדורגל בישראל
 
המידע באתר מוצג עפ"י הזנת נתונים ודוחות שיפוט במערכות המחשוב בהתאחדות. מעת לעת, ייתכנו עיכובים או תקלות בהצגת טבלאות ונתונים.
אתר טלדור Developed by | Designed by Stratigo סטרטיגו חפשו אותנו: App Store twitter facebook Instegram youtube +Google