Sign In
I.F.A Logo
ליגת החלומות פורטל השופטים  |   פורטל ההתאחדות החדש   |  צור קשר  |  English  |  חיפוש: חיפוש
Skip Navigation Links
דף הבית
ההתאחדות
נבחרות
מועדונים
ליגות
גביע המדינה
גביע הטוטו
ארכיון
טפסים
שאלות ותשובות
מכירת כרטיסים
מגן הכבוד: הדור הבא
24/09/2017 12:35 
מועד אחרון להגשת מועמדות: יום ראשון, ב׳ בחשוון תשע״ח, 22 באוקטובר 2017

נשיא המדינה, מר ראובן ריבלין,  מזמין את מחלקות הנוער והילדים בכדורגל להצטרף ל"מגן הכבוד: הדור הבא"

בית הנשיא בשותפות עם משרד התרבות והספורט, ההתאחדות לכדורגל, מנהלת הליגות לכדורגל, הטוטו ועמותת ערכים בספורט מזמינים את מחלקות הנוער והילדים בכדורגל להצטרף ל"תקווה ישראלית בספורט: מגן הכבוד" במסגרתו יוענק "מגן הכבוד: הדור הבא" למחלקות המובילות בעשייה ערכית-חינוכית, ביצירת שיתופי פעולה בין מגזריים ובהתמודדות עם תופעות אלימות וגזענות במגרשי הכדורגל.

"מגן הכבוד- ״הדור הבא״, שהושק בעונת הכדורגל הקודמת, נולד מתוך רצון לבסס תשתית ארגונית, חינוכית וערכית משמעותית עבור הנוער והילדים בכלל הליגות, וכן מתוך הצורך להתמודד עם גילויי אלימות במשחקי הנוער והילדים.

מחלקות הנוער שייבחרו למיזם יקבלו ליווי מקצועי קבוצתי ואישי הכולל: סיוע בבניית תכנית עבודה חינוכית מקיפה, יצירת מרכזי למידה, הקמת מיזמים קהילתיים והעצמת שחקני הקבוצות, הילדים, המאמנים וההנהלות כמנהיגים ומודלים
לחיקוי.

לקראת מחצית השנה יוזמנו כלל המועדונים המצטרפים להגיש את מועמדותם ל"מגן הכבוד: הדור הבא", שיוענק על ידי נשיא המדינה למחלקות הנוער שבלטו בעשייתן בטקס חגיגי שיתקיים בבית הנשיא. הגשת המועמדות תותנה בהצגת
 תכנית עבודה של המועדון לאור המדדים שנקבעו.

בעונת הכדורגל 2016/17 העניק לראשונה הנשיא את "מגן הכבוד: הדור הבא" למחלקת הנוער והילדים של מכבי באר שבע, אשר הציגה עשייה חינוכית וספורטיבית מרשימה ומשמעותית עבור חניכיה. באות פורץ הדרך זכתה מחלקת
הנוער והילדים של הפועל עמק המעיינות על שם ארז אשכנזי ז"ל. אשכנזי היה אוהד מושבע של הפועל תל אביב, ונפל במהלך פעולה מבצעית בעזה בגיל 21. לזכרו הוקם בית ספר לכדורגל, בשיתוף הפועל ת"א ואביו של ארז, בו משחקים
 ילדים מכל האזור - בית שאן, קיבוצים, מושבים ועוד.

מדברי נשיא המדינה באירוע הענקת מגן הכבוד שהתקיים בבית הנשיא באוגוסט 2016: "מסלול 'הדור הבא' יאפשר לכולנו, לאורך זמן, להגיע לכמאתיים מחלקות נוער בכל רחבי הארץ. מדובר באלפי ילדים שעבורם אנו רוצים להבטיח כי המועדון הוא בית וקהילה שהופכים אותם לאנשים טובים יותר, מקצועיים יותר, סובלניים יותר. הילדים האלה, דתיים כחילונים, ערבים כיהודים, מהפריפריה ומהמרכז, והיכולת שלנו להבטיח להם עתיד של 'תקווה ישראלית', היא הסיבה שעבורה אנחנו עושים את כל מה שאנחנו עושים".

"תקווה ישראלית בספורט: מגן הכבוד״ הושקה בבית הנשיא במרץ 2015 על ידי נשיא המדינה, בשותפות עם משרד התרבות והספורט, המועצה למניעת אלימות בספורט, ההתאחדות לכדורגל, מנהלת הליגות בכדורגל, הטוטו ועמותת ערכים בספורט. המיזם הושק במטרה לבסס את העשייה החינוכית והערכית ואת המאבק באלימות ובגזענות כסטנדרט מערכתי ומוסדי בכדורגל הישראלי.
"תקווה ישראלית בספורט: מגן הכבוד" פועלת במסגרת שלושה מסלולים: מסלול ליגת העל, מסלול האוהדים והחל מעונת 2016/17 גם במסלול "הדור הבא" המיועד למחלקות הנוער והילדים שאינן משתייכות לליגת העל.

מועד אחרון להגשת מועמדות: יום ראשון, ב׳ בחשוון תשע״ח, 22 באוקטובר 2017

להנחיות ומילוי טופס הגשת מועמדות: https://israeli-hope.gov.il/the-next-generation

כתבות נוספות
קורס שופטים
קורס שופטים באיזור השרון
קורס שופטים בחופשת חנוכה
שותפים:
 
אלטשולר שחם
 
 
 
ההתאחדות לכדורגל בישראל ע"ר 580001717 - אצטדיון רמת גן. ת.ד. 3591, רמת גן 52134. טל': 03-617-1500, פקס: 03-570-2044.
 
תנאי שימוש | מדיניות אבטחה | זכויות יוצרים |
Set as home page logo הפוך לדף הבית
|
RSS חדשות RSS
כל הזכויות שמורות להתאחדות הכדורגל בישראל
 
המידע באתר מוצג עפ"י הזנת נתונים ודוחות שיפוט במערכות המחשוב בהתאחדות. מעת לעת, ייתכנו עיכובים או תקלות בהצגת טבלאות ונתונים.
אתר טלדור Developed by | Designed by Stratigo סטרטיגו חפשו אותנו: App Store twitter facebook Instegram youtube +Google