Sign In
I.F.A Logo
ליגת החלומות פורטל השופטים  | 
פורטל הקבוצות | לוח תוצאות | 
צור קשר  |  English  |  חיפוש: חיפוש
Skip Navigation Links
דף הבית
ההתאחדות
נבחרות
מועדונים
ליגות
גביע המדינה
גביע הטוטו
ארכיון
טפסים
שאלות ותשובות
יו"ר הנהלת ההתאחדות
 
אודות היו"ר

אבי לוזון נולד ב-24 באפריל 1955 בפ"ת.

הוא החל את פעילותו בתחום הכדורגל כחבר באגודת הספורט מכבי פ"ת. בשנות ה-90 התמנה לתפקיד יו"ר הקבוצה, והחל לנהל אותה בצוותא עם אחיו עמוס. במשך שנותיהם בראשות הקבוצה הפכה מכבי פ"ת לחברה קבועה בליגת העל שבין הצלחותיה העפילה לגביע אופ"א. במקביל בנתה הקבוצה מערך נרחב של קבוצות ילדים ונוער.

במקביל לעבודתו במכבי פ"ת מילא אבי לוזון מספר תפקידים בהתאחדות לכדורגל. הוא נבחר להנהלת ההתאחדות לכדורגל ולמזכירות.
 
בשנת 2006 התפטר אבי לוזון מתפקידו במכבי פ"ת, על מנת שיוכל להתמודד על תפקיד יו"ר ההתאחדות לכדורגל. הוא התמנה לתפקיד היו"ר במרץ 2007 כשהחליף בתפקיד את איצ'ה מנחם. ב-2010 נבחר לקדנציה שנייה.

אבי לוזון מכהן כיום כחבר הוועד הפועל של אופ"א - התאחדות הכדורגל האירופית. בנוסף, מכהן יו"ר ההתאחדות לכדורגל גם כחבר בוועדה הרפואית וכיו"ר הוועדה למעמד השחקן של אופ"א.

במהלך שנותיו כיו"ר ההתאחדות, רשם לוזון מספר הצלחות פורצות דרך הן במישור הבינלאומי והן במישור הלאומי. במישור הבינלאומי בולטת הזכייה באירוח משחקי אליפות אירופה לנבחרות עד גיל 21 ב-2013, כמו גם אירוח אליפות אירופה לנערות עד גיל 19 בשנת 2015 בישראל.

בזירה המקומית יזם אבי לוזון את הקמת בית הנבחרות בשפיים שבנייתו הסתיימה בקיץ 2011. באפריל 2012 נערך טקס הפתיחה.

אבי לוזון נשוי ואב ל-3 ילדים.

תפקידי היו"ר:

א. אחריות לניהול ההתאחדות בהתאם להחלטות האסיפה הכללית, ההנהלה והמזכירות.
ב. ייצוג ההתאחדות כלפי מוסדות וגורמי חוץ.
ג. כינוס ישיבות ההנהלה והמזכירות, קביעת סדר יומן וניהולן.
ד. זכות חתימה על המחאות כספיות והסכמים בשם ההתאחדות.
ה. חברות במזכירות ההתאחדות.

דבר היו"ר

דברי היו"ר בטקס השקת בית הנבחרות
 
ב-1 באפריל פתחה ההתאחדות לכדורגל את בית הנבחרות. בדבריו בטקס הפתיחה פרס יו"ר ההתאחדות לכדורגל את חזונו לכדורגל הישראלי בשנים הקרובות. הנה הדברים.

"יש לי חזון. בחזון שלי מאות אלפי ילדים משחקים כדורגל להנאתם במגרשים מוסדרים, תחת פיקוח של מאמנים מוסמכים ומוכשרים. מתוך מאות האלפים האלה, יצמח דור העתיד של כדורגלני ישראל, זה שיגרום לאוהדים הנאה בליגות השונות, זה שילבש את המדים הלאומיים של נבחרות ישראל. הנוער, שבזכות המתקנים, המאמנים והצוותים המקצועיים – יצעיד את ישראל להישגים חשובים במישור הבינלאומי, כולל עליה למונדיאלים, וליורואים.

"והחזון הזה אינו חלום. החזון הזה ניתן להגשמה. אני אומר לכם שוב: החזון הזה הוא לא חלום. כי היום - אנחנו מגשימים את הצעד הראשון, צעד שמעטים האמינו שהוא ניתן להגשמה. אנחנו פותחים את בית הנבחרות של ישראל.

"לפני פחות משלוש שנים לא היה כאן כלום. לא מבנה ולא מגרשים. רק שדה בור. אבל הייתה אמונה בלב, ונחישות של ההתאחדות לכדורגל. נחישות ואמונה שהביאו אותנו ליום הזה.

"אני מאמין שעם אותה נחישות, אנחנו בדרך לשים את הכדורגל הישראלי במקום שהוא ראוי לו, במקום שבו הוא נמצא במדינות רבות בעולם – במרכז השיח והעניין הציבורי. בלב הקונצנזוס. חלק בלתי נפרד מהתרבות הישראלית.

"אנחנו נמצאים בעיצומם של מהלכים שנועדו להגדיל את מספר הכדורגלנים הצעירים. אנחנו סורקים את המדינה לאורכה ולרוחבה כדי לגלות כישרונות ולהביא אותם לכאן, לבית הנבחרות – למקום שיתנהל בצורה המקצועית ביותר ויוציא מכל נער את המיטב. אנחנו נגרום לכך שכל נער מוכשר יתאמן אצל המאמנים הטובים ביותר, ברמות הגבוהות ביותר ויחיה במסגרת ספורטיבית 24 שעות ביממה.

"החזון שלי הוא שכוכב העתיד יהיה השחקן הכי טוב שהוא יכול להיות. אבל הקמת בית הנבחרות היא רק חלק מהחזון שלי ושל ההתאחדות לכדורגל בישראל.
 
"החזון הגדול הוא להפוך את המשחק שלנו לאיכותי, מנצח, מהנה - ונגיש לכולם. שהאוהדים יהיו גאים לבוא לשבעה האצטדיונים החדשים והמשופצים שפרוסים על פני כל הארץ. שהשחקנים יהיו גאים במקצוע שלהם. שמשפחות ימלאו את היציעים ונשים וילדים ירצו להיות חלק מהמשחק הזה בכל שבת ושבת.

"והחזון הוא להפוך את ישראל למדינת כדורגל מוערכת ומכובדת על מפת הכדורגל האירופי. כבר עשינו כמה צעדים חשובים. בעוד קצת יותר משנה נארח כאן בארץ את היורו לנבחרות עד גיל 21, טורניר הנבחרות השני בחשיבותו באירופה. ב-2015 נארח את אליפות אירופה לנשים עד גיל 19.

"לא אסתיר את ההתרגשות הגדולה שאוחזת בי היום. אני נרגש עד עמקי נשמתי. עומד נפעם ממה שהצלחנו לעשות - כי האמנו, כי לא נכנעו ל"יהיה בסדר", כי לא קיצרנו בדרך ולא עיגלנו פינות. הוכחנו לכולם שגם הכדורגל יכול לעשות את זה ברמה הגבוהה ביותר - למרות כל הקשיים.

"ואני נרגש ונפעם לא רק בגלל שאני רואה איך חלק מהחזון הפך למציאות, אלא גם בגלל שאני רואה לנגד עיני את עתיד הכדורגל הישראלי, והוא ורוד!
 
"אני מאחל לכולנו הצלחה עצומה ומייחל לעידן חדש בכדורגל הישראלי. זה חשוב לנו, האנשים שעוסקים במלאכת הכדורגל, זה חשוב לאוהדים, וזה חשוב למדינת ישראל כולה, שהוכיחה לא פעם ולא פעמיים בעבר, בלא מעט תחומים, שכשהיא רוצה, שום דבר לא עומד בדרכה. עכשיו תורו של הכדורגל לשבור את המחסומים ולצאת לדרך חדשה, תודה רבה".

 
 
יו"ר קודמים
שם:
יצחק איצ'ה מנחם
תאריך כהונה:
2003-2007
שם:
גברי לוי
תאריך כהונה:
1996-2003
שם:
עזריקם מילצ'ן
תאריך כהונה:
1993-1996
שם:
חיים הברפלד
תאריך כהונה:
1992-1993
שם:
שאול סווירי
תאריך כהונה:
1985-1992
שם:
חיים הברפלד
תאריך כהונה:
1980-1985
שם:
מיכאל אלמוג
תאריך כהונה:
1973-1982
שם:
זאב בר סבר
תאריך כהונה:
1972-1973
שם:
יצחק זאבי
תאריך כהונה:
1970-1972
שם:
מנחם הלר
תאריך כהונה:
1964-1970
שם:
יצחק פנאי
תאריך כהונה:
1964
שם:
יצחק זאבי
תאריך כהונה:
1959-1963
שם:
יוסף ענבר
תאריך כהונה:
1959
שם:
יצחק זאבי
תאריך כהונה:
1957-1959
שם:
חיים גלובינסקי (יו"ר במשותף)
תאריך כהונה:
1954-1956
שם:
בן ציון פט (יו"ר במשותף)
תאריך כהונה:
1954-1956
שם:
אורי נדב
תאריך כהונה:
1950-1954
שותפים:
 
אלטשולר
 
 
Hertz
 
ההתאחדות לכדורגל בישראל - אצטדיון רמת גן. ת.ד. 3591, רמת גן 52134. טל': 03-617-1500, פקס: 03-570-2044.
 
תנאי שימוש | מדיניות אבטחה | זכויות יוצרים |
Set as home page logo הפוך לדף הבית
|
RSS חדשות RSS
כל הזכויות שמורות להתאחדות הכדורגל בישראל
 
המידע באתר מוצג עפ"י הזנת נתונים ודוחות שיפוט במערכות המחשוב בהתאחדות. מעת לעת, ייתכנו עיכובים או תקלות בהצגת טבלאות ונתונים.
אתר טלדור Developed by | Designed by Stratigo סטרטיגו חפשו אותנו: App Store twitter facebook RSS youtube +Google