Sign In
I.F.A Logo
ליגת החלומות פורטל השופטים  | 
פורטל הקבוצות | לוח תוצאות | 
פורטל ההתאחדות החדש  |  צור קשר  |  English  |  חיפוש: חיפוש
Skip Navigation Links
דף הבית
ההתאחדות
נבחרות
מועדונים
ליגות
גביע המדינה
גביע הטוטו
ארכיון
טפסים
שאלות ותשובות
בחירת עונה
פרטי קבוצה שחקני הסגל ליגה
גביע המדינה גביע הטוטו סטטיסטיקה
פרטים לעונת
שם: קבוצת גיל:
ליגה: נותן חסות ראשי:
מען למכתבים:
דואר אלקטרוני:
משחקים אחרונים
תלבושת
א' ב'
מגרשים
שםסוג
תארים
עונהתואר
2015/2016ליגת Winner
2015/2016ליגה לאומית
2015/2016ליגה א' צפון
2015/2016ליגה א' דרום
2015/2016ליגה ב' צפון א'
לרשימה המלאה
צהובים בליגה ובגביע
שחקןסה"כ
גביע המדינה
רשימת משחקים
סיבובתאריך משחקמשחקמגרששעהתוצאההארכהב.הכרעה
אחופשית - הפועל איחוד אעבלין
אחופשית - הפועל שפרעם1-0
א02/09/16מכבי עירוני נתיבות - חופשית
א03/09/16אגודת ספורט חולון מור - 0
א03/09/16מועדון ספורט ג'וליס - 0
א09/09/16מכבי קרית מלאכי עירוני - חופשית
א09/09/16מכבי סקציה מעלות תרשיחא - מכבי בני נחף קאסם0-3
א09/09/16בית"ר נהריה - חופשית
א09/09/16חופשית - הפועל טירת כרמל
א09/09/16מכבי עירוני עמישב פתח תקוה אלי - הפועל פרדסייה נועםהוד השרון נוה הדר11:451-2
א09/09/16מועדון כדורגל בית"ר יבנה - מועדון צעירי רהטיבנה-דרך הנשיאים12:151-13-1
א09/09/16מועדון כדורגל עירוני אור יהודה - בית"ר פתח תקוה "דדו"בית דגן13:300-2
א09/09/16הפועל צפרירים חולון יניב - הפועל קרית אונוצפרירים חולון13:300-3
א09/09/16מועדון כדורגל מכבי אשדוד - מכבי באר שבעאשדוד סנטטי14:000-1
א09/09/16בית"ר גבעת זאב שבי - אגודת ספורט נורדיה ירושליםגבעת זאב14:302-0
א09/09/16הפועל בני ערערה עארה - איחוד בני כפר קרעברטעה14:307-6
א09/09/16הפועל נחלת יהודה ראשל"צ הרצל חיים - שמשון תל אביבנחלת יהודה15:000-0
א09/09/16בית"ר רמת גן - מועדון ספורט צעירי טייבהר"ג אימונים15:003-2
א09/09/16הפועל איחוד בני ג'ת - הפועל כפר קאסם שועאעג'ת המשולש15:000-1
א09/09/16הפועל רמות מנשה מגידו - מועדון ספורט דבוריה אוסמהרמות מנשה15:153-0
א10/09/16חופשית - מועדון ספורט רוח תל אביב
א10/09/16חופשית - בני אילת
א10/09/16חופשית - חופשית
א10/09/16עירוני מודיעין - חופשית
א10/09/16חופשית - בית"ר חיפה יעקב
א10/09/16חופשית - הפועל שפרעם
א10/09/16חופשית - בית"ר כפר כנא רדואן
א10/09/16מועדון כדורגל אחווה כפר מנדא - איחוד בני מג'דל כרום3-0
א10/09/16חופשית - הפועל אום אל פאחם
א10/09/16מכבי אחי איכסל - חופשית
א10/09/16חופשית - הפועל בני זלפה
א10/09/16חופשית - מכבי עירוני יפיע
א10/09/16הפועל כאוכב - הפועל בועיינהכאוכב11:002-1
א10/09/16מועדון כדורגל אלנהדה נצרת - מכבי עין מאהל / ג'אמלעילוט15:301-0
א16/09/16הפועל מרום הגליל - חופשית
א16/09/16חופשית - מועדון כדורגל ערד
א16/09/16חופשית - מועדון ספורט הפועל ירוחם
א16/09/16מכבי דימונה טיבי ברנשטיין - חופשית
א16/09/16שמשון בני טייבה - חופשית
א16/09/16חופשית - בית"ר טוברוק
א16/09/16אליצור יפו תל אביב - חופשית
א16/09/16אליצור יהוד יוטל - חופשית
א16/09/16הפועל עירוני גדרה - בית"ר אשדוד0-3
א16/09/16הפועל טירת שלום - הפועל רמלה0-3
א16/09/16אגודת ספורט אשדוד - הפועל מצליח0-3
א16/09/16שיכון ותיקים רמת גן - בית"ר יפו ציון0-3
א16/09/16מכבי השקמה חן - מכבי עירוני אור יהודהרמת השקמה12:000-1
א16/09/16מועדון ספורט נתניה קולט כהן - מועדון כדורגל בני רעננהטוברוק12:303-1
א16/09/16מועדון ספורט ראשון לציון - מ.כ.הפועל בני אשדוד מישל אזוגיסופרלנד מערבי-סנטטי.13:006-1
א16/09/16מכבי קרית עקרון אשר - הפועל מבשרת ציון קרית עקרון13:150-5
א16/09/16הפועל אורנית עירוני עידו אגוזי - מכבי השרון נתניה ויקטור עטיהאורנית14:301-12-1
א16/09/16בני יהוד - מועדון ספורטינג תל אביביהוד ק.סביונים14:303-33-34-2
א17/09/16מועדון ספורט כפר כמא - חופשית
א17/09/16מכבי עירוני טמרה - חופשית
א17/09/16חופשית - חופשית
א17/09/16חופשית - חופשית
א17/09/16חופשית - חופשית
א17/09/16חופשית - חופשית
א17/09/16חופשית - חופשית
א17/09/16חופשית - חופשית
א17/09/16הפועל בני טובא זנגריה - חופשית
א17/09/16הפועל בני ראמה - חופשית
א17/09/16מועדון ספורט בני "ממבע" הגולן והגליל - חופשית
א17/09/16חופשית - חופשית
א17/09/16חופשית - חופשית
א17/09/16חופשית - חופשית
א17/09/16הפועל רהט - חופשית
א17/09/16מועדון כדורגל א.ס. אשקלון - חופשית
א17/09/16חופשית - מועדון כדורגל באר שבע חיים לוי
א17/09/16חופשית - מועדון כדורגל הפועל ערערה בנגב
א17/09/16מועדון ספורט צעירי אלהושלה - חופשית
א17/09/16מועדון כדורגל צעירי לוד - חופשית
א17/09/16חופשית - הפועל אבירי בת ים
א17/09/16חופשית - עירוני לוד
א17/09/16הפועל ג'לג'וליה - חופשית
א17/09/16הפועל כפר ברא - חופשית
א17/09/16חופשית - מועדון כדורגל עירוני אריאל
א17/09/16מועדון ספורט בני קלנסואה - חופשית
א17/09/16חופשית - עירוני בית דגן
א17/09/16חופשית - עוצמה מועדון כדורגל חולון
א17/09/16הפועל נוה גולן - בית"ר עזרא3-0
א18/10/16הכח מכבי עמידר רמת גן - הפועל רעננה "צו פיוס"ספארי הכח10:001-2
א18/10/16מועדון כדורגל מכבי אשדוד - הפועל קרית אונואשדוד סנטטי11:006-0
א18/10/16הפועל ירושלים תובל - מכבי יבנה "צו פיוס"מעלה אדומים אצטדיון טוטו14:001-3
א18/10/16הפועל מרמורק רחובות חיים - מכבי עירוני בת ים 2מרמורק14:300-1
א18/10/16מועדון ספורט כפר קאסם - הפועל ניר רמת השרון 2 "צו פיוס"מכבי כפר קאסם תחתון15:301-6
א18/10/16מועדון ספורט חיפה רובי שפירא "צו פיוס" - איחוד בני מג'דל כרוםאתוס חיפה מגרש 115:450-30-00-0
א18/10/16הפועל יוקנעם ארז - מכבי אחי נצרתיוקנעם16:001-0
א18/10/16הפועל מחנה יהודה - הכח מכבי עמידר רמת גן מיכהמחנה יהודה/ע"ש זכריה רצאבי ז"ל16:003-03-4
א18/10/16הפועל עפולה - הפועל בני פרדיסעפולה סינטטי16:000-5
א18/10/16בית"ר נהריה "צו פיוס" - בני סכניןנהריה16:1510-0
א18/10/16בני אילת - מועדון כדורגל ערד "צו פיוס"אילת רבין אצטדיון17:001-9
א18/10/16מועדון ספורט חיפה רובי שפירא - מכבי דלית אל כרמלאתוס חיפה מגרש 118:003-6
א19/10/16הפועל איחוד בני סמיע - הפועל דיר חנא1-0
א19/10/16חופשית - חופשית
א19/10/16מועדון כדורגל בועיינה נוג'ידאת - מועדון כדורגל נוה יוסף3-0
א19/10/16הפועל בני מג'אר - מועדון כדורגל בני עראבה3-0
א19/10/16מכבי באר שבע - חופשית
א19/10/16מועדון ספורט צעירי טורעאן - עירוני טבריה3-0
א19/10/16מועדון כדורגל בועיינה נוג'ידאת - מועדון ספורט כפר כמא3-0
א19/10/16חופשית - חופשית
א19/10/16חופשית - חופשית
א19/10/16חופשית - חופשית
א19/10/16חופשית - חופשית
א19/10/16חופשית - חופשית
א19/10/16חופשית - חופשית
א19/10/16חופשית - חופשית
א19/10/16חופשית - חופשית
א19/10/16חופשית - חופשית
א19/10/16חופשית - חופשית
א19/10/16חופשית - חופשית
א19/10/16חופשית - חופשית
א19/10/16חופשית - חופשית
א19/10/16חופשית - חופשית
א19/10/16חופשית - חופשית
א19/10/16חופשית - חופשית
א19/10/16חופשית - חופשית
א19/10/16חופשית - חופשית
א19/10/16סקציה נס ציונה - מכבי כנותנס ציונה סנטטי מרגולין 109:000-9
א19/10/16עירוני באר יעקב - הפועל אשקלוןפארק עופר רמלה09:009-1
א19/10/16מועדון כדורגל עירוני אור יהודה - הפועל בקעת הירדןבית דגן09:000-2
א19/10/16בית"ר עירוני מעלה אדומים - מכבי כנותמעלה אדומים אצטדיון טוטו09:003-14
א19/10/16הפועל הוד השרון - הפועל חולון צפרירים מאהוד השרון גני צבי09:000-00-3
א19/10/16הפועל בני עייש "צו פיוס" - אגודת ספורט רמת אליהובני עייש09:001-7
א19/10/16הפועל נחלת יהודה ראשון לציון - מכבי עירוני בת יםנחלת יהודה10:003-0
א19/10/16עירוני קרית גת - הפועל אשקלון "צו פיוס"קרית גת סנטטי חדש10:003-2
א19/10/16הפועל חדרה - הפועל קרית אונוגבעת אולגה10:150-3
א19/10/16בית"ר רמת גן - בית"ר תל אביב רמלהר"ג אימונים 210:302-1
א19/10/16אגודת ספורט אשדוד - הפועל נחלת יהודה ראשון לציון 2אשדוד סנטטי11:008-1
א19/10/16מועדון ספורט דימונה צחי "צו פיוס" - מועצה אזורית שער הנגב "צו פיוס"דימונה11:001-4
א19/10/16בית"ר כפר סבא/שלומי - שמשון תל אביבכ"ס-קפלן11:301-11-14-5
א19/10/16עירוני מודיעין "צו פיוס" - מועדון כדורגל מכבי אשדודמודיעין חדש11:303-2
א19/10/16הפועל פרדסייה נועם - הפועל חדרה משהפרדסייה12:005-0
א19/10/16מכבי שעריים רחובות "צו פיוס" - עירוני מודיעיןקרית עקרון12:005-4
א19/10/16מכבי יבנה "צו פיוס" - בית"ר גבעת זאביבנה-דרך הנשיאים12:000-3
א19/10/16הפועל חיפה בן ציון - מועדון ספורט פרדס חנה כרכור צור שלום12:300-4
א19/10/16הפועל קטמון ירושלים - הפועל אזור "צו פיוס"מעלה אדומים אצטדיון טוטו12:300-13
א19/10/16מכבי עירוני קרית אתא - מכבי צור שלום "צו פיוס"קרית אתא13:002-1
א19/10/16מועדון כדורגל נוה יוסף - הפועל מועדון ספורט כרמיאל צפתאתוס חיפה 213:302-5
א19/10/16מ.כ. הפועל בני אשדוד - סקציה נס ציונהאשדוד סנטטי13:3015-0
א19/10/16הפועל מחנה יהודה - עוצמה מועדון כדורגל חולון 1 "צו פיוס"מחנה יהודה/ע"ש זכריה רצאבי ז"ל13:450-8
א19/10/16הפועל מגדל העמק - מכבי צעירי שפרעםאיכסל14:000-3
א19/10/16מועדון ספורט צעירי טייבה - בני יהודטייבה14:000-9
א19/10/16הפועל קטמון ירושלים אורי נתן - גדנע תל אביב יעקבמעלה אדומים אצטדיון טוטו14:301-0
א19/10/16מכבי צור שלום - מכבי עין מאהלצור שלום14:301-5
א19/10/16הפועל מועדון ספורט כרמיאל צפת - עירוני טבריהכרמיאל14:300-00-02-4
א19/10/16מועדון ספורט רשת מתנ"סים טבעון - מכבי ברקאיקרית טבעון14:301-12-23-4
א19/10/16הפועל עליה כפר סבא - הפועל אורנית עליה כ"ס14:300-9
א19/10/16הפועל מיתר - מועדון ספורט באר שבע "צו פיוס"רייסר 5ב"ש סנטטי14:309-0
א19/10/16בית"ר כפר סבא שלומי - מכבי שוהםכ"ס-קפלן14:303-0
א19/10/16מועדון ספורט ג'וליס - מועדון ספורט כפר יאסיףכפר ג'וליס14:302-0
א19/10/16מכבי עירוני ברטעה - מכבי השרון נתניה ויקטור עטיהערערה14:303-2
א19/10/16מכבי עירוני קרית אתא - הפועל עכוקרית אתא15:003-0
א19/10/16הפועל ניר רמת השרון - מכבי אום אל פאחםרמת השרון סנטטי15:000-3
א19/10/16הפועל פרדסייה - בית"ר רמת גןפרדסייה15:002-0
א19/10/16הפועל בני בענה - מועדון ספורט ג'וליסמג'דל כרום15:304-5
א19/10/16הפועל נחלת יהודה ראשון לציון 1 - הפועל כפר קאסם שועאענחלת יהודה15:305-2
א19/10/16הפועל אסי גלבוע - מכבי אחי נצרתתענך גוש יעל/אסי גלבוע15:302-1
א19/10/16מכבי אום אל פאחם - מועדון כדורגל בנימינה "צו פיוס"אום אל פחם15:302-3
א19/10/16בני אלסלאם רהט - הפועל בארי/ אשכולבני אל סאלם רהט16:004-3
א19/10/16הפועל רמת גן אבי שפנצר - אגודת ספורט רמת אליהו מאור כהןרמת השקמה16:002-3
א19/10/16הפועל עפולה - איחוד בני כפר קרעעפולה סינטטי16:003-4
א19/10/16הפועל מטה אשר - בית"ר חיפהעין המפרץ16:001-2
א19/10/16הפועל קרית אונו - מכבי ברקאיקרית אונו16:001-2
א19/10/16איחוד בני בקה - הפועל הרצליה עירוניבקה אל גרבייה16:002-0
א19/10/16עירוני בני כאבול - הפועל יוקנעם ארזכאבול16:003-0
א19/10/16מועדון ספורט פרדס חנה כרכור - איחוד בני כפר קרעפרדס חנה16:007-1
א19/10/16מועדון כדורגל הפועל ערערה בנגב - מכבי קרית מלאכי "צו פיוס"ירוחם16:003-1
א19/10/16בית"ר חיפה "צו פיוס" - הפועל שפרעםאתוס חיפה 216:001-4
א19/10/16מועדון ספורט טירה - מכבי עירוני כפר יונהטירה16:000-6
א19/10/16מועדון ספורט קרית ים - מועדון ספורט צעירי כפר קנאקרית ים16:001-8
א19/10/16הפועל מחנה יהודה - מכבי פתח תקוה 2מחנה יהודה/ע"ש זכריה רצאבי ז"ל16:005-0
א19/10/16הפועל ע.ס.אבו גוש מבשרת ציון - שמשון תל אביב רועי פלסמבשרת ציון16:103-2
א19/10/16אגודת ספורט רמת אליהו - מכבי שעריים רחובות "צו פיוס"רמת אליהו19:001-3
א20/10/16עירוני בית דגן "צו פיוס" - סקציה נס ציונהבית דגן09:0011-2
א20/10/16הפועל באר שבע - מועדון ספורט הפועל ירוחם "צו פיוס"רייסר 5ב"ש סנטטי12:000-14
א20/10/16בני אילת - מועדון ספורט דימונה צחי "צו פיוס"אילת החוף הצפוני15:450-5
א20/10/16הפועל הרצליה עירוני - הפועל כפר קאסם שועאעהרצליה משק ב' אימונים17:001-2
א20/10/16בני אילת - מועדון ספורט דימונה צחי "צו פיוס"אילת רבין אצטדיון17:452-5
א21/10/16עירוני קרית גת 2 "צו פיוס" - הפועל אשקלוןקרית גת סנטטי חדש09:004-1
א21/10/16מכבי עין מאהל ג'אמל - בית"ר כפר כנאדבוריה09:000-3
א21/10/16מכבי רחובות "צו פיוס" - עירוני בית דגן "צו פיוס"מכבי רחובות09:300-8
א21/10/16מכבי אום אל פאחם - בית"ר פרדס חנה "צו פיוס"אום אל פחם09:301-3
א21/10/16מועדון ספורט כפר קאסם - מועדון כדורגל עירוני אריאל "צו פיוס"מכבי כפר קאסם תחתון10:001-5
א21/10/16הפועל בית שאן מסילות "צו פיוס" - עירוני טבריהבית שאן10:004-1
א21/10/16מכבי עירוני בת ים 1 - הפועל חולון צפרירים "צו פיוס"בת ים איצטדיון טוטו10:300-7
א21/10/16הפועל אורנית "צו פיוס" - הפועל פתח תקוה נחום סטלמךאורנית11:0014-1
א21/10/16עירוני קרית גת - מכבי עירוני שדרות "צו פיוס"קרית גת11:000-3
א21/10/16עוצמה מועדון כדורגל חולון - אליצור יפו תל אביב "צו פיוס"אורט חולון11:000-11
א21/10/16מועדון כדורגל בני רעננה "צו פיוס" - בית"ר כפר סבא שלומירעננה דרומי פארק11:008-2
א21/10/16מועדון ספורט פרדס חנה כרכור "צו פיוס" - הפועל עפולהפרדס חנה11:302-8
א21/10/16מועדון כדורגל עירוני אור יהודה - מכבי יפו קביליובית דגן13:002-22-25-4
א21/10/16הפועל בארי / אשכול - מכבי ע. שדרות "צו פיוס"אשכול מועצה אזורית13:004-0
א21/10/16הפועל קטמון ירושלים - עירוני בית שמש "צו פיוס"גבעת זאב13:150-1
א21/10/16מועדון כדורגל בני עראבה - הפועל איחוד אעבליןאעבלין13:300-3
א21/10/16עוצמה מועדון כדורגל חולון - הכח מכבי עמידר רמת גןאורט חולון13:506-1
א21/10/16הפועל עכו - הפועל שפרעםהפועל עכו חדש14:001-9
א21/10/16מועדון ספורט חצור הגלילית "צו פיוס" - מועדון ספורט בני "ממבע" הגולן והגלילחצור14:001-4
א21/10/16מועדון כדורגל מעיליא - מועדון ספורט ג'וליסכאבול14:202-5
א22/10/16הפועל איחוד בני סמיע - הפועל בני בענה3-0
א22/10/16גדנע תל אביב יהודה - חופשית
א22/10/16מכבי עירוני ברטעה - הפועל נצרת עילית עמ.יזרעאל דני3-0
א22/10/16חופשית - חופשית
א22/10/16מכבי בני נחף קאסם - מועדון כדורגל אחווה כפר מנדא3-0
א22/10/16חופשית - חופשית
א22/10/16חופשית - חופשית
א22/10/16חופשית - חופשית
א22/10/16חופשית - חופשית
א22/10/16מכבי חיפה מקס - חופשית
א22/10/16מכבי נתניה שי - חופשית
א22/10/16חופשית - מועדון ספורט קדימה צורן
א22/10/16חופשית - מכבי פתח תקוה יהודה פרטוש
א22/10/16מכבי צעירי שפרעם - מועדון ספורט ג'וליסשפרעם08:3016-0
א22/10/16הפועל עירוני בני אעבלין - מכבי צור שלוםאעבלין08:300-3
א22/10/16מכבי הרצליה י כהנא - הפועל הוד השרוןהרצליה משק אימונים08:300-5
א22/10/16הפועל רמת גן - בני יהודה תל אביב גרונדמןרמת השקמה08:302-0
א22/10/16הפועל מעגן מיכאל - מכבי דלית אל כרמלמעגן מיכאל08:301-10
א22/10/16הפועל פתח תקוה שלומי וורצל - הפועל כפר קאסם שועאעמושבה אימונים סנטטי08:302-1
א22/10/16מכבי תל אביב אלדד - אגודת ספורט חולון מורקרית שלום סינטטי08:300-26
א22/10/16הפועל תל אביב רמי - מועדון ספורט בני יפו אורתודוכסיםוולפסון 208:300-10
א22/10/16הפועל עליה כפר סבא - בית"ר טוברוק 2עליה כ"ס08:301-4
א22/10/16מועדון כדורגל מכבי נהריה - מועדון ספורט קרית ים רויטלנהריה09:001-3
א22/10/16הפועל מחנה יהודה אברהם בן דוד - מכבי יפו קביליומחנה יהודה/ע"ש זכריה רצאבי ז"ל09:002-0
א22/10/16הפועל חולון צפרירים שמעון - בני יהודחולון ישן09:005-2
א22/10/16הפועל פרדסייה - איחוד בני בקהפרדסייה09:000-30-00-0
א22/10/16הפועל מטה אשר - הפועל חיפה נירעין המפרץ09:003-2
א22/10/16מועדון כדורגל מכבי אשדוד - מועדון ספורט עירוני אשדוד אלונהאשדוד סנטטי09:006-0
א22/10/16הפועל קרית אונו 2 - הפועל תל אביב צפוןקרית אונו09:003-0
א22/10/16מכבי חיפה גולדשנפלד - מועדון כדורגל נוה יוסף נהלל09:001-11-14-2
א22/10/16הפועל נחלת יהודה ראשון לציון - הפועל ראשון לציון מערבנחלת יהודה09:3011-0
א22/10/16הפועל כפר סבא ישראל - מכבי עירוני כפר יונהכ"ס עליון אימונים 10:000-12
א22/10/16מועדון כדורגל עירוני אור יהודה - מועדון כדורגל צעירי לודבית דגן10:001-5
א22/10/16מועדון ספורט בני יפו אורתודוכסים - הכח מכבי עמידר רמת גןצעירי יפו10:000-2
א22/10/16הפועל עכו - מכבי עירוני קרית אתאהפועל עכו חדש10:001-4
א22/10/16הפועל כפר סבא - הפועל הרצליה עירוני 2כ"ס אימונים תחתון סנטטי10:000-3
א22/10/16מכבי ברקאי - הפועל אום אל פאחםקבוץ ברקאי10:000-7
א22/10/16הפועל ראשון לציון - גדנע תל אביב ניסיםסופרלנד מערבי-סנטטי.10:150-1
א22/10/16בית"ר ירושלים אורן - עירוני מודיעין בית וגן 1 תחתון10:301-4
א22/10/16מכבי עירוני בת ים - הפועל כפר שלםבת ים איצטדיון טוטו10:300-4
א22/10/16מכבי עירוני עמישב פתח תקוה אלי - מועדון ספורט כפר קאסםסירקין ספורטק אצטדיון10:302-0
א22/10/16מכבי תל אביב "אילן" - בית"ר רמת גןקרית שלום סינטטי10:301-14
א22/10/16מועדון ספורט חיפה רובי שפירא - מכבי עירוני קרית אתאאתוס חיפה 210:301-4
א22/10/16עירוני מודיעין - הפועל קטמון ירושלים מודיעין חדש10:300-8
א22/10/16בית"ר חיפה אבי רן - מכבי נווה שאנן יוסף שריקיאבי רן10:300-00-1
א22/10/16הפועל רמת גן אפרים - שיכון ותיקים רמת גןרמת השקמה10:350-9
א22/10/16הפועל חדרה - הפועל ג'לג'וליהגבעת אולגה11:001-4
א22/10/16הפועל דלית אל כרמל - מועדון ספורט כדורגל נשרדלית אל כרמל11:003-1
א22/10/16הפועל בני לוד רכבת - הפועל נחלת יהודה ראשון לציון שאול מוספילוד אימונים 111:000-9
א22/10/16בית"ר תל אביב רמלה - בית"ר רמת גןפארק עופר רמלה11:001-2
א22/10/16הפועל אסי גלבוע - הפועל אום אל פאחםתענך גוש יעל/אסי גלבוע11:001-3
א22/10/16שמשון תל אביב רעיה - הפועל אזורוולפסון 211:000-00-05-4
א22/10/16הפועל ירושלים סמי מלכה - מ.כ. הפועל בני אשדודגבעת זאב11:000-8
א22/10/16הפועל קרית אונו - מכבי שוהםקרית אונו11:002-1
א22/10/16בית"ר טוברוק אורן - הפועל הרצליה עירוניטוברוק11:000-4
א22/10/16הפועל מטה אשר - בית"ר נהריהעין המפרץ11:051-10
א22/10/16הפועל רהט - מכבי באר שבערהט11:105-1
א22/10/16מכבי עירוני כפר יונה - מכבי עמק חפרכפר יונה יוסף חכמון11:153-1
א22/10/16מועדון כדורגל מכבי אשדוד - מכבי יבנה שמעוןאשדוד סנטטי11:304-0
א22/10/16איחוד בני בקה - מועדון ספורט פרדס חנה כרכורבקה אל גרבייה11:300-1
א22/10/16הפועל הוד השרון 2 - מכבי הרצליה בהוד השרון גני צבי11:301-12-21-3
א22/10/16הפועל נחלת יהודה ראשון לציון 1 - מועדון כדורגל צעירי לודנחלת יהודה11:300-1
א22/10/16הפועל ע.ס אבו גוש מבשרת ציון - בית"ר ירושלים גדימבשרת ציון11:3010-0
א22/10/16הפועל פרדסייה גיל - איחוד בני כפר קרעפרדסייה12:003-1
א22/10/16מכבי באר שבע - הפועל מיתרבאר שבע טאובל12:000-7
א22/10/16מכבי סקציה מעלות תרשיחא - הפועל מועדון ספורט כרמיאל צפתנהריה12:001-2
א22/10/16הפועל כפר כנא - מכבי אחי נצרתכפר קנא12:007-2
א22/10/16הפועל בני מג'אר - מכבי סקציה מעלות תרשיחאדיר חנא13:000-4
א22/10/16הפועל חדרה - איחוד בני כפר קרעגבעת אולגה13:000-3
א22/10/16הפועל אחוה חיפה סעיד חורי - מועדון ספורט כדורגל נשראתוס חיפה 213:0010-0
א22/10/16בית"ר חיפה 1 - הפועל יוקנעם ארזאבי רן13:007-1
א22/10/16מכבי צור שלום - מועדון ספורט קרית יםצור שלום13:001-3
א22/10/16הפועל עפולה - הפועל בני מוסמוס עפולה סינטטי14:000-2
א22/10/16מועדון כדורגל בועיינה נוג'ידאת - הפועל נצרת עילית עמק יזרעאל דבוריה14:003-0
א22/10/16מועדון ספורט שיכון המזרח - סקציה נס ציונהסופרלנד מערבי-סנטטי.14:153-1
א22/10/16הפועל איחוד בני ג'ת - הפועל עירוני בקה אל גרבייה ג'ת המשולש14:302-0
א22/10/16הפועל מגדל העמק - מועדון ספורט צעירי טורעאןיפיע14:300-1
א22/10/16הפועל אלאתיחאד נצרת - מועדון ספורט רשת מתנ"סים טבעוןעילוט אימונים14:303-1
א22/10/16מכבי קרית מלאכי עירוני - אגודת ספורט אשדודקרית מלאכי סנטטי ישן15:004-0
א22/10/16מכבי עמק חפר - מועדון ספורט בני קלנסואהבת חפר יישוב15:151-2
א22/10/16מכבי הרצליה הדר - בית"ר כפר סבא שלומי הרצליה משק אימונים15:150-12
א22/10/16מועדון כדורגל נוה יוסף - הפועל יוקנעםאתוס חיפה מגרש 115:301-4
א22/10/16הפועל בועיינה - הפועל אלאתיחאד נצרתדבוריה15:452-6
א22/10/16מועדון ספורט טירה - מועדון ספורט צעירי טייבהטירה16:009-2
א22/10/16מועדון ספורט צעירי כפר קנא - מועדון כדורגל בועיינה נוג'ידאתכפר קנא16:001-2
א22/10/16מועדון כדורגל מתנ"ס גן יבנה - מכבי שוהםגן יבנה16:008-0
א23/10/16הפועל עמק הירדן - עירוני טבריהקיבוץ מעגן10:004-2
א23/10/16בית"ר תל אביב רמלה - הפועל רעננהפארק עופר רמלה10:005-0
א23/10/16הפועל חולון צפרירים מא - מועדון ספורט שיכון המזרח "צו פיוס"צפרירים חולון10:303-1
א23/10/16עירוני קרית גת "צו פיוס" - מועדון ספורט באר שבעקרית גת סנטטי חדש11:303-4
א23/10/16מכבי יבנה "צו פיוס" - הפועל אשקלון 2יבנה-דרך הנשיאים12:000-6
א23/10/16הפועל בני טובא זנגריה - הפועל נחףטובא14:304-2
א23/10/16מכבי שעריים רחובות מדהלה "צו פיוס" - אגודת ספורט רמת אליהו בני ספירקרית עקרון14:450-00-03-4
א23/10/16מכבי אחי נצרת - מועדון ספורט צעירי כפר קנאעילוט אימונים14:450-7
א23/10/16הפועל שפרעם - עירוני בני כאבולשפרעם14:450-3
א24/10/16מועדון כדורגל צעירי נווה מדבר - בני אילתירוחם14:454-0
א25/10/16הפועל מטה יהודה "צו פיוס" - מכבי באר שבעקרית גת סנטטי חדש09:457-1
א25/10/16אגודת ספורט חולון מור - הפועל הוד השרוןחולון חדש ע"י בית העלמין10:005-3
א25/10/16מכבי עירוני נתיבות "צו פיוס" - עירוני קרית גת "צו פיוס"נתיבות11:503-0
א25/10/16מועדון ספורט כדורגל נשר - בית"ר עכו "צו פיוס"עפולה סינטטי12:000-7
א25/10/16שמשון תל אביב - הפועל ניר רמת השרוןוולפסון 212:006-0
א25/10/16בית"ר עירוני מעלה אדומים "צו פיוס" - הפועל ירושלים דנימעלה אדומים אצטדיון טוטו12:303-1
א25/10/16אגודת ספורט אשדוד - מכבי שעריים רחובות "צו פיוס"אשדוד סנטטי13:3010-0
א25/10/16הפועל הרצליה עירוני - הפועל מרמורק רחובות חיים "עופר" "צו פיוס"הרצליה משק ב' אימונים13:302-4
א25/10/16עוצמה מועדון כדורגל חולון - מכבי שוהםאורט חולון14:303-1
א25/10/16הפועל ירושלים נתנאל - מכבי עירוני בת יםמעלה אדומים אצטדיון טוטו14:451-2
א25/10/16מכבי עירוני נתיבות "צו פיוס" - מועצה אזורית שער הנגב "צו פיוס"נתיבות14:450-2
א26/10/16חופשית - חופשית
א26/10/16חופשית - חופשית
א26/10/16חופשית - חופשית
א26/10/16חופשית - חופשית
א26/10/16חופשית - חופשית
א26/10/16חופשית - חופשית
א26/10/16חופשית - חופשית
א26/10/16חופשית - חופשית
א26/10/16חופשית - חופשית
א26/10/16חופשית - חופשית
א26/10/16חופשית - חופשית
א26/10/16חופשית - חופשית
א26/10/16חופשית - חופשית
א26/10/16חופשית - חופשית
א26/10/16חופשית - חופשית
א26/10/16חופשית - חופשית
א26/10/16חופשית - חופשית
א26/10/16חופשית - חופשית
א26/10/16חופשית - חופשית
א26/10/16חופשית - חופשית
א26/10/16חופשית - חופשית
א26/10/16חופשית - חופשית
א26/10/16חופשית - חופשית
א26/10/16מכבי סקציה מעלות תרשיחא - הפועל בני טובא זנגריהכפר ג'וליס14:000-30-00-0
א26/10/16הפועל אסי גלבוע - הפועל איכסלתענך גוש יעל/אסי גלבוע14:450-30-00-0
א01/11/16הפועל נצרת עילית דוד טכמן - הפועל שפרעםנצרת עילית גרין18:001-6
א18/11/16מכבי הרצליה שחר בריקמן - מכבי יפו קביליו "צו פיוס"הרצליה קנטרי מגרשי רן א`13:456-0
א24/11/16הפועל קרית שמונה - מועדון ספורט חצור הגלילית "צו פיוס"קרית שמונה15:000-1
א26/11/16הפועל אלאתיחאד נצרת - מכבי חיפה שמעון3-0
א26/11/16מכבי פתח תקוה 2 - אגודת ספורט חולון מורפ"ת מכבי סנטטי08:305-4
א26/11/16מכבי הרצליה - בית"ר כפר סבא שלומיהרצליה קנטרי מגרשי רן א`12:304-16
א28/11/16הפועל ניר רמת השרון - הפועל פרדסייה "צו פיוס"רמת השרון סנטטי19:050-8
א29/11/16מכבי תל אביב - מכבי עירוני עמישב פתח תקוה "צו פיוס"קרית שלום סינטטי14:300-12
א29/11/16מועדון ספורט פרדס חנה כרכור "צו פיוס" - הפועל חדרהפרדס חנה אימונים18:004-1
א29/11/16הפועל ניר רמת השרון - הפועל אורנית "צו פיוס"רמת השרון סנטטי18:301-6
א29/11/16מועדון ספורט פרדס חנה כרכור "צו פיוס" - מכבי עמק חפר פרדס חנה אימונים19:454-1
א01/12/16בית"ר עירוני מעלה אדומים - הפועל מועדון ספורט חבל מודיעיןמעלה אדומים אצטדיון טוטו15:006-2
א03/12/16מכבי שעריים רחובות "צו פיוס" - אגודת ספורט רמת אליהו מרקו3-0
א03/12/16חופשית - מועדון ספורט כדורגל נשר
א03/12/16הפועל רמת גן - חופשית
א03/12/16חופשית - חופשית0-1
א03/12/16מועדון כדורגל נוה יוסף - חופשית
א03/12/16איחוד בני כפר קרע - מכבי עירוני כפר יונה
א03/12/16הפועל אשקלון - חופשית
א03/12/16הפועל כפר סבא הדס - חופשית
א03/12/16בית"ר ירושלים 1 - חופשית
א03/12/16חופשית - מכבי צור שלום
א03/12/16הפועל ראשון לציון מערב - חופשית
א03/12/16הפועל חולון צפרירים מא - חופשית
א03/12/16סקציה נס ציונה - חופשית
א03/12/16מכבי חיפה גולדשנפלד - חופשית
א03/12/16הפועל ניר רמת השרון 2 - חופשית
א03/12/16הפועל חיפה - חופשית
א03/12/16הפועל קרית אונו2 - חופשית
א03/12/16הפועל תל אביב צפון - חופשית
א03/12/16מכבי נתניה 2 - חופשית
א03/12/16חופשית - חופשית
א03/12/16מכבי עירוני בת ים - חופשית
א03/12/16מכבי פתח תקוה 2 - חופשית
א03/12/16מועדון כדורגל גני תקווה - חופשית
א03/12/16מועדון ספורט קדימה צורן - חופשית
א03/12/16מועדון ספורט בני יפו אורתודוכסים - חופשית
א03/12/16בני יהודה תל אביב - חופשית
א03/12/16גדנע תל אביב רמי - חופשית
א03/12/16בני סכנין - חופשית
א03/12/16הכח מכבי עמידר רמת גן - חופשית
א03/12/16מכבי חיפה ישעיהו - חופשית
א03/12/16בית"ר עירוני מעלה אדומים - חופשית
א03/12/16הפועל קרית אונו ב - חופשית
א03/12/16הפועל פרדסייה ב - חופשית
א03/12/16הפועל תל אביב עופרי - חופשית
א03/12/16הפועל פתח תקוה אור כרמי - חופשית
א03/12/16הפועל הוד השרון 2 - חופשית
א03/12/16מכבי רחובות "צו פיוס" - חופשית
א03/12/16מכבי תל אביב ב - חופשית
א03/12/16הפועל מעגן מיכאל - חופשית
א03/12/16הפועל דיר חנא - חופשית
א03/12/16מכבי עין מאהל - הפועל איחוד אעבלין
א03/12/16הפועל איחוד בני סמיע - מועדון כדורגל מעיליא3-0
א03/12/16בני סכנין 1 - עירוני בני שעב0-1
א03/12/16בני יהודה תל אביב - חופשית
א03/12/16הפועל ירושלים - חופשית
א03/12/16הפועל באר שבע - חופשית
א03/12/16הפועל תל אביב אריה - חופשית
א03/12/16חופשית - מכבי עירוני קרית אתא
א03/12/16הפועל חיפה - חופשית
א03/12/16הפועל פתח תקוה שמואל בייגל - חופשית
א03/12/16הפועל רמות מנשה מגידו - חופשית
א03/12/16מכבי נתניה יעקב בקשי - איחוד בני כפר קרע0-1
א03/12/16הפועל מטה אשר - חופשית
א03/12/16מועדון ספורט צעירי טורעאן - הפועל שפרעם
א03/12/16מכבי פתח תקוה - חופשית
א03/12/16הפועל איחוד בני סמיע - מכבי עירוני טמרה3-0
א03/12/16הפועל הוד השרון 1 - חופשית
א03/12/16מכבי אחי נצרת - חופשית
א03/12/16הפועל פרדסייה - חופשית
א03/12/16בית"ר תל אביב רמלה - חופשית
א03/12/16מכבי רחובות "צו פיוס" - חופשית
א03/12/16מכבי צור שלום - חופשית
א03/12/16מועדון ספורט קרית ים - חופשית
א03/12/16מועדון ספורט באר שבע - חופשית
א03/12/16בית"ר רמת גן צפון - חופשית
א03/12/16הפועל רעננה - חופשית
א03/12/16גדנע תל אביב מנשה - חופשית
א03/12/16מועדון ספורט חיפה רובי שפירא - חופשית
א03/12/16הפועל ניר רמת השרון - חופשית
א03/12/16מועדון ספורט קדימה צורן - חופשית
א03/12/16הפועל הרצליה עירוני - חופשית
א03/12/16הפועל מועדון ספורט כרמיאל צפת - חופשית
א03/12/16מועדון כדורגל נוה יוסף - הפועל אחוה חיפה סעיד חורי אבי רן 208:000-8
א03/12/16מכבי יפו קביליו - בית"ר תל אביב רמלהנוה גולן08:154-3
א03/12/16עירוני מודיעין - מכבי שוהם 2מודיעין08:302-39
א03/12/16עירוני נשר - מועדון ספורט קרית יםקרית אתא08:304-10
א03/12/16מכבי הרצליה - בית"ר רמת גןהרצליה משק אימונים08:307-15
א03/12/16מכבי עמק חפר - הפועל בית אליעזרקיבוץ גבעת חיים08:303-11
א03/12/16הפועל איכסל - הפועל עפולהמגדל העמק08:308-0
א03/12/16מכבי אום אל פאחם - מכבי עמק חפראום אל פחם08:3017-1
א03/12/16הפועל פתח תקוה לבנדה אבי - גדנע תל אביב עודדמושבה אימונים סנטטי08:303-8
א03/12/16הפועל רעננה - הפועל כפר סבא שלמהרעננה דרומי פארק08:304-0
א03/12/16שמשון תל אביב - מכבי הרצליה 2שמשון ת"א-ספורטק08:300-3
א03/12/16הפועל רמת גן - הפועל קרית אונו 2ספארי אסי הפ. ר"ג08:302-9
א03/12/16מכבי חיפה עודד - הפועל יוקנעם ארזקצף סינטטי08:300-37
א03/12/16מועדון ספורט בני יפו אורתודוכסים - מועדון כדורגל עירוני אור יהודהצעירי יפו08:3010-9
א03/12/16הכח מכבי עמידר רמת גן - הפועל תל אביב צפוןרמת עמידר08:3023-0
א03/12/16הכח מכבי עמידר רמת גן - הפועל חולון צפרירים מאספארי הכח08:303-2
א03/12/16הפועל פרדסייה - מכבי ברקאי 2פרדסייה08:300-4
א03/12/16מכבי הרצליה - מכבי נתניה 2הרצליה קנטרי מגרשי רן א`08:300-6
א03/12/16בני יהוד 2 - גדנע תל אביב הארבעהיהוד ק.סביונים08:325-0
א03/12/16מכבי שוהם - הפועל ירושליםשוהם08:450-1
א03/12/16הפועל אסי גלבוע - הפועל יוקנעם ארזתענך גוש יעל/אסי גלבוע09:005-4
א03/12/16הפועל כפר סבא קפלן - הפועל הוד השרוןכ"ס אימונים תחתון סנטטי09:0038-0
א03/12/16מועדון ספורט קדימה צורן - בית"ר טוברוק קדימה09:003-00-00-0
א03/12/16מכבי דלית אל כרמל - הפועל יוקנעםדלית אל כרמל09:002-22-24-2
א03/12/16מכבי תל אביב - הפועל קרית אונו 2קרית שלום 309:000-13
א03/12/16סקציה נס ציונה - עירוני באר יעקבנס ציונה סנטטי מרגולין 109:007-8
א03/12/16מועדון ספורט עירוני אשדוד סולומון - הפועל ראשון לציון מערבאשדוד סנטטי09:002-18
א03/12/16בית"ר רמת גן - מועדון כדורגל גני תקווהר"ג אימונים09:002-5
א03/12/16הפועל שפרעם - הפועל נצרת עילית עמק יזרעאל שפרעם09:007-0
א03/12/16מכבי תל אביב ב - הפועל מועדון ספורט חבל מודיעיןאוניברסיטת ת"א09:000-7
א03/12/16הפועל אלאתיחאד נצרת - הפועל עפולהעילוט אימונים09:002-0
א03/12/16הפועל אשקלון - אגודת ספורט רמת אליהואשקלון סנטטי09:155-7
א03/12/16הפועל חדרה שולם שוורץ - מכבי ברקאיהפ' חדרה09:301-28
א03/12/16הפועל קרית שמונה - מועדון השלום מג'דל שמסקרית שמונה סנטטי חדש09:302-15
א03/12/16מכבי צור שלום - מועדון כדורגל כבבירקרית ים10:001-13
א03/12/16מועדון כדורגל מתנ"ס גן יבנה - הפועל ראשון לציון מערבכפר בן שמן10:006-1
א03/12/16בית"ר רמת גן - שמשון תל אביבר"ג אימונים 210:000-3
א03/12/16מכבי ברקאי - הפועל חדרהזכרון יעקב10:0022-0
א03/12/16הפועל חולון צפרירים מא - עוצמה מועדון כדורגל חולוןחולון ישן10:006-12
א03/12/16מועדון ספורט ג'וליס - בית"ר נהריה ירכא10:003-2
א03/12/16הפועל מגדל העמק - מכבי צור שלוםמגדל העמק10:007-1
א03/12/16הפועל מעגן מיכאל - מכבי ברקאימעגן מיכאל10:003-5
א03/12/16הפועל ע.ס.אבו גוש מבשרת ציון - בית"ר עירוני מעלה אדומים גבעת זאב10:006-0
א03/12/16מועדון ספורט חיפה רובי שפירא - הפועל בית אליעזראבי רן 210:101-3
א03/12/16בית"ר עירוני מעלה אדומים - בית"ר ירושלים 1מעלה אדומים אצטדיון טוטו10:2010-6
א03/12/16מכבי יפו קביליו - הפועל חולון צפרירים מא נוה גולן10:304-0
א03/12/16הפועל ראשון לציון ויימן - עוצמה מועדון כדורגל חולוןסופרלנד מערבי-סנטטי.10:303-0
א03/12/16הפועל רמת גן 2 - בני יהודה תל אביבספארי אסי הפ. ר"ג10:308-1
א03/12/16מכבי נתניה רפאל - מכבי עירוני כפר יונהשפירא נתניה10:300-9
א03/12/16עירוני נשר - בית"ר חיפהקרית אתא10:300-1
א03/12/16מכבי הרצליה - הפועל עליה כפר סבא הרצליה קנטרי מגרשי רן א`10:300-9
א03/12/16עירוני מודיעין - הפועל תל אביב מיכאלמודיעין10:306-0
א03/12/16מכבי עירוני בת ים - מועדון ספורט שיכון המזרחבת ים אימונים 110:300-10
א03/12/16מועדון ספורט בני יפו אורתודוכסים - בני יהודצעירי יפו10:303-6
א03/12/16בית"ר טוברוק - בית"ר כפר סבא שלומיטוברוק10:300-3
א03/12/16בית"ר תל אביב רמלה - עוצמה מועדון כדורגל חולוןרמלה ג'רסי 10:454-24
א03/12/16מכבי עמק חפר אברהם - מועדון ספורט טירהבת חפר יישוב11:001-6
א03/12/16בני אילת אדרון - מועדון כדורגל ערדאילת רבין אצטדיון11:000-15
א03/12/16מכבי תל אביב לייבו - מכבי הרצליה -ב'אוניברסיטת ת"א11:000-15
א03/12/16הפועל אסי גלבוע - הפועל עפולהתענך גוש יעל/אסי גלבוע11:154-12
א03/12/16הפועל אשקלון - עירוני קרית גתאשקלון סנטטי11:307-10
א03/12/16מכבי עירוני כפר יונה - מועדון ספורט קדימה צורןפרדסייה11:3018-2
א03/12/16הפועל חדרה - הפועל בני פרדיסבית אליעזר11:300-30-00-0
א03/12/16מועדון ספורט רשת מתנ"סים טבעון - הפועל אחוה חיפה סעיד חורי קרית טבעון11:300-10
א03/12/16הפועל עליה כפר סבא - מכבי נתניה 1ג'לגו'ליה11:307-0
א03/12/16מכבי נתניה - הפועל ניר רמת השרוןשפירא נתניה12:006-12
א03/12/16הפועל טירת כרמל - מועדון ספורט קרית יםזכרון יעקב12:005-1
א03/12/16מועדון ספורט ג'וליס - מועדון ספורט כדורגל נשרירכא12:0029-0
א03/12/16עוצמה מועדון כדורגל חולון - הפועל רמת גןחולון חדש ע"י בית העלמין12:009-1
א03/12/16הפועל ראשון לציון מערב - סקציה נס ציונהסופרלנד 2 צפוני12:003-1
א03/12/16הפועל חיפה שרון - הפועל שפרעםקרית ים12:000-4
א03/12/16מועדון כדורגל נוה יוסף - מועדון ספורט רשת מתנ"סים טבעוןאבי רן 212:202-17
א03/12/16בני יהוד - בית"ר רמת גןיהוד ק.סביונים12:303-1
א03/12/16מכבי חיפה מיכאל - הפועל עכו אסףקצף סינטטי12:301-4
א03/12/16הפועל רמת גן - בית"ר רמת גן צפוןספארי אסי הפ. ר"ג12:300-15
א03/12/16הפועל קטמון ירושלים - מכבי שוהםמעלה אדומים אצטדיון טוטו12:306-1
א03/12/16מכבי עירוני בת ים - הפועל ראשון לציוןבת ים אימונים 112:3037-0
א03/12/16הפועל הרצליה עירוני שלמה 2 - מועדון ספורט צעירי טייבה 1הרצליה קנטרי רן 212:303-1
א03/12/16עירוני מודיעין - הפועל קטמון ירושליםמודיעין12:303-6
א03/12/16הפועל ראשון לציון - מועדון כדורגל עירוני אור יהודהסופרלנד מערבי-סנטטי.12:300-5
א03/12/16מכבי פתח תקוה חיים הנדלר - הפועל קרית אונומושבה אימונים סנטטי12:452-3
א03/12/16בני אילת - הפועל באר שבע אדום "צו פיוס"אילת רבין אצטדיון12:455-2
א03/12/16עירוני מודיעין - בית"ר ירושלים 1מודיעין חדש13:004-0
א03/12/16מכבי תל אביב עוז - בני יהודאוניברסיטת ת"א13:001-26
א03/12/16הפועל נצרת עילית עמק יזרעאל - הפועל אחוה חיפה סעיד חורינצרת עילית גרין13:000-3
א03/12/16הפועל אסי גלבוע - הפועל יוקנעם ארזתענך גוש יעל/אסי גלבוע13:001-11-14-5
א03/12/16שמשון תל אביב - הפועל פתח תקוה זכריה רצאבישמשון ת"א-ספורטק13:009-0
א03/12/16מועדון כדורגל עירוני אור יהודה - הפועל ראשון לציון אברמלהוולפסון 4 סנטטי-אוסם13:1517-1
א03/12/16הפועל תל אביב יצחק - מועדון ספורט בני יפו אורתודוכסיםוולפסון 213:150-5
א03/12/16הפועל תל אביב צפון - מכבי פתח תקוה 2וולפסון 313:151-4
א03/12/16מועדון ספורט קדימה צורן 2 - הפועל מעגן מיכאלקדימה13:2510-2
א03/12/16הפועל מגדל העמק - בני סכניןמגדל העמק13:309-0
א03/12/16מ.כ הפועל בני אשדוד - מכבי תל אביב שלמהאשדוד סנטטי13:499-0
א03/12/16מכבי עירוני בת ים - מועדון כדורגל צעירי לודבת ים אימונים 114:200-5
א03/12/16הפועל הרצליה עירוני - מועדון ספורט טירההרצליה קנטרי רן 214:306-8
א03/12/16בית"ר טוברוק 2 - מכבי ברקאיטוברוק14:306-2
א03/12/16הפועל רמות מנשה מגידו - הפועל מעגן מיכאלרמות מנשה14:309-0
א03/12/16הפועל מטה אשר - הפועל מועדון ספורט כרמיאל צפתכאבול14:300-3
א03/12/16מכבי חיפה גולדשנפלד - מועדון כדורגל צעירי ביר מכסורקצף סינטטי14:301-6
א03/12/16הפועל נחלת יהודה ראשון לציון - הפועל אשקלוןסופרלנד מערבי-סנטטי.14:3018-1
א03/12/16מכבי עירוני קרית אתא - מועדון כדורגל נוה יוסףקרית אתא14:305-1
א03/12/16מכבי פתח תקוה מנשה משיח - הפועל רמת גן 2פ"ת מכבי סנטטי14:300-12
א03/12/16הפועל קרית אונו - בני יהודה תל אביביהוד ק.סביונים14:308-0
א03/12/16מועדון ספורט כפר יאסיף - מועדון כדורגל צעירי טמרהג'דידה15:001-3
א03/12/16מכבי שוהם - הפועל קרית אונושוהם16:15